Vai LNT Ziņu moderatoram Haraldam Burkovskim būtu jākļūst par prezidentu?

2 komentāri

Hipotētiski piedāvājot savu kandidatūru Valsts prezidenta amatam, LNT raidījuma 900 sekundes vadītājs Haralds Burkovskis no partijas Saskaņas tā arī nav saņēmis skaidru atbildi uz jautājumu par to, kad tad ir pēdējais termiņš, kad partijām būtu jāpaziņo par saviem kandidātiem šim augstajam amatam.

Jautājums Saskaņas pārstāvim Andrejam Elksniņam tika uzdots, lai viestu skaidrību, – kad sabiedrība uzzinās šīs partijas virzītos un atbalstītos kandidātus Valsts prezidenta amatam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairākas partijas, tostarp Saskaņa un No sirds Latvijai, trīs mēnešus pirms Valsts prezidenta vēlēšanām vēl nespēj nosaukt savus kandidātus.

Uz Haralda Burkovska jautājumu, kurā brīdī Saskaņa paziņos savus amata kandidātus, A. Elksniņš vien atjokoja, ka ”Jūs varētu tagad izmantot ētera laiku un arī pieteikties”. Taču vaicāts par to, kad konkrēti H. Burkovskis vai kāds cits cilvēks, kurš ir pieteicies šim amatam, tiks izziņots kā kandidāts arī no Saskaņas puses, A. Elksniņš pauda: ”Pieklājības pēc mēs tad aicinām Jūs ierasties Saskaņas frakcijā, un mēs varētu iepazīties ar Jums tuvāk, Jūs varētu izklāstīt mums savu vīziju, kādā valsts varētu attīstīties nākotnē. Tiešām mēs Jūs varētu virzīt. Jūs tam varētu būt cienīgs un ja piekritīsit tam nopietni.”

Savukārt partijas No sirds Latvijai pārstāve Inguna Sudraba pauda, ka piesardzība pastāv, jo ”jebkuru vārdu, kuru nosauc priekšlaicīgi, sāk ”mazgāt” presē, sāk apmelot un meklēt negatīvās puses cilvēkam”. ”Tādēļ cilvēki, kas būtu cienīgi ieņemt šo amatu, ”neraujas”, ka nosauc viņu vārdu,” pauda I. Sudraba.

Skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • jožiks
  0

  jožiks

  Re kā, sudraba saskaņu aizstāv..cūka!

  10.02.2015 21:46

 • omīte
  0

  omīte

  jā nebūtu kauns par kandidatoru..galvenais ,ka māk skaidri runāt .perfekti pārvalda svešvalodas.

  10.02.2015 11:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas