Partiju ballēs trekno gadu izvirtības, alkohols un talismani – sieva, kurpes un kaķis

0 komentāri

Velēšanu dienas un vēlēšanu nakts aktivitātes radīja gluži vai tādu kā Vecgada pavadīšanas un Jaungada sagaidīšanas sajūtu. Lai izvērtētu pasākuma vietas izvēli, saviesīgās norises un, galu galā, ballētāju tērpus, Bez tabu aicināja etiķetes un protokola speciālisti Aiju Strautmani paust savu eksperta viedokli. 

Eksperte gan bija kritiska par alkohola lietošanu partiju pēcvēlēšanu pasākumos – nez vai deputātiem vajadzētu demonstrēt alkohola lietošanu taitais, kas ir “gana nodzērusies”. Zinātāji zināja teikt, ka Ingūnas Sudrabas partijas svinības bijušas trekno gadu līmenī. Bez veiksminieki baudīja  uzvaras eiforiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aija Strautmane atzinīgi izteicās par dažām partijām, kas rezultātus sagaidīja savos partiju birojos – tā esot normāla sava darba rezultāta sagaidīšana.

Savukārt dažas partijas bija nolēmušas svinības organizēt restorānos. Vienotība savu balli organizēja visnotāl smalkajā restorānā “3 pavāri”. Etiķetes eksperte veltīja dažas kritiskas piezīmes Eiropas deputātei Inesei Vaiderei – ģerbšanās stilam esot jābūt lietišķākam.
Reģionu partija un Vienoti Latvijai savus pasākumus organizēja viesnīcu restorānos.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas