Partiju ballēs trekno gadu izvirtības, alkohols un talismani – sieva, kurpes un kaķis

0 komentāri

Velēšanu dienas un vēlēšanu nakts aktivitātes radīja gluži vai tādu kā Vecgada pavadīšanas un Jaungada sagaidīšanas sajūtu. Lai izvērtētu pasākuma vietas izvēli, saviesīgās norises un, galu galā, ballētāju tērpus, Bez tabu aicināja etiķetes un protokola speciālisti Aiju Strautmani paust savu eksperta viedokli. 

Eksperte gan bija kritiska par alkohola lietošanu partiju pēcvēlēšanu pasākumos – nez vai deputātiem vajadzētu demonstrēt alkohola lietošanu taitais, kas ir “gana nodzērusies”. Zinātāji zināja teikt, ka Ingūnas Sudrabas partijas svinības bijušas trekno gadu līmenī. Bez veiksminieki baudīja  uzvaras eiforiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aija Strautmane atzinīgi izteicās par dažām partijām, kas rezultātus sagaidīja savos partiju birojos – tā esot normāla sava darba rezultāta sagaidīšana.

Savukārt dažas partijas bija nolēmušas svinības organizēt restorānos. Vienotība savu balli organizēja visnotāl smalkajā restorānā “3 pavāri”. Etiķetes eksperte veltīja dažas kritiskas piezīmes Eiropas deputātei Inesei Vaiderei – ģerbšanās stilam esot jābūt lietišķākam.
Reģionu partija un Vienoti Latvijai savus pasākumus organizēja viesnīcu restorānos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas