Ušakovs uzskata līgumu ar ”Vienoto Krieviju” par savu trumpi

0 komentāri

”Saskaņas centra” slēgtais līgums ar Vladimira Putina partiju ”Vienotā Krievija” ir trumpis, kas varētu palīdzēt mīkstināt Maskavas attieksmi saistībā ar pārtikas preču embargo, Rīgas mērs, ”Saskaņas centra” līderis Nils Ušakovs pauda LNT raidījumā ”900 sekundes”.

N. Ušakovs uzsvēra, ka nemaz neplāno atteikties no līguma ar partiju ”Vienotā Krievija”. Pēc viņa teiktā tieši šis līgums palīdzēs aizkavēt plašāka embargo piemērošanu Latvijas precēm, piemēram, novērst importa aizliegumu Latvijā ražotam saldējumam un zivju konserviem,.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Trešdien, 3. septembrī, N. Ušakovs dosies uz Maskavu, kur tiksies ar atbildīgajām amatpersonām, lai, kā iepriekš pats izteicās, ”izlūgtos” Latvijas preču stendu ”Rižskij Dvorik” saglabāšanu Krievijas veikalos.

Cita starpā N. Ušakovs plāno tikties ar Maskavas mēru Sergeju Sobjaņinu, kurš arī pārstāv partiju ”Vienotā Krievija”. Rīgas pašvaldības vadītājs pauda viedokli, ka tieši ”Saskaņas centra” līgums ar ”Vienoto Krieviju” palīdzēs risināt sarunas ar Maskavu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas