Ušakovs uzskata, ka Saskaņai ir jāveido valdība

0 komentāri

Nils Ušakovs intervijā TV3 raidījumam “Nekā personīga” uzsvēra, ka būtu tikai godīgi, ja prezidents jaunās valdības veidošanu uzticētu Saeimas vēlēšanās uzvarējušai partija, proti, Saskaņai.

Rīgas mērs norādīja, ka tas būtu tikai godīgi pret vēlētājiem, ja prezidents koalīcijas izveidi uzticētu Saskaņai. Viņš gan neatklāja, kādi tieši būs viņa argumenti, lai pārliecinātu prezidentu Andri Bērziņu. Ušakovs arī norādīja, ka Saskaņā būtu gatava veidot arī tā saucamo varavīksnes valdību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā zināms, A. Bērziņš ir paziņojis, ka dos politiķiem nedēļu laika, lai ļautu vienoties par iespējamo sadarbību. Tomēr svarīgi šajā procesā ir, lai politiskās partijas spētu nodrošināt vismaz Saeimas 50% atbalstu.

Ušakovs arī izslēdza iespēju, ka Sasakaņa varētu pārtraukt neviennozīmīgi vērtēto sadarbības līgumu ar Krievijas valdošo partiju “Vienotā Krievija”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas