Urbanovičs un Ušakovs noliedz Krievijas “programmas” īstenošanu Latvijā

2 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

“Dažreiz cilvēkiem, kas ir pensijā, ir tendence mazliet palielināt savu lomu vēsturiskos notikumos,” tā Rīgas mērs Nils Ušakovs komentē bijušā Krievijas vēstnieka Latvijā Viktora Kaļužnija pausto, ka 2009. gadā N. Ušakovs tika ievēlēts par Rīgas mēru Krievijas īstenotās “programmas” ievaros.

“Es nepārspīlētu Kaļužnija lomu kopumā, jo sapratne par Latvijas iekšējiem procesiem nebija viņa stiprā puse. Viņš ne visu spēja iemācīties,” tā pauda N. Ušakovs.

Skaties video!

Līdzīgi V. Kaļužnija pausto noliedz arī Saskaņas deputāts Jānis Urbanovičs. “Galu galā tā ir apsūdzība, ka Krievija ir iejaukusies vai mēģinājusi iejaukties Latvijas iekšējās lietās. Ja tas tā ir, Krievijai jāatvainojas. Ja tas tā nav – tad viņiem vajadzētu Kaļužniju tiesāt. Tās ir absolūtas pļāpas,” pauda J. Urbanovičs.

Skaties video!

Bijušais Krievijas vēstnieks: Saskaņā ar mūsu programmu Rīgai vajadzēja kļūt “krievu” 2009. gadā, Saeimai – 2010. gadā

“Saskaņā ar programmu” Rīgā Krieviju pārstāvošajiem spēkiem bija jānonāk pie varas 2009. gadā, bet Saeimā – 2010. gadā, Krievijas radio Eho Moskvi neslēpj bijušais Krievijas vēstnieks Latvijā Viktors Kaļužnijs.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Nu re
  +6

  Nu re

  Ko gan citu tie prokremliskie nacisti teiks?

  10.03.2015 18:16

 • arachiks
  +5

  arachiks

  Ušakovs var noliekt,bet visi mēģinājumi šo krievijas ieceri īstenot bija skaidri redzami,pirmkārt ar latviešu līdzdalību šajā krievu afērā,krievi tika Rīgā,otrkārt valodas referendums,kurš krievam izgāzās un vissbeidzot tikt valdībā un saiemā arī izgāzās paldies dievam.

  11.03.2015 06:24

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas