Urbanovičs un Ušakovs noliedz Krievijas ”programmas” īstenošanu Latvijā

2 komentāri

”Dažreiz cilvēkiem, kas ir pensijā, ir tendence mazliet palielināt savu lomu vēsturiskos notikumos,” tā Rīgas mērs Nils Ušakovs komentē bijušā Krievijas vēstnieka Latvijā Viktora Kaļužnija pausto, ka 2009. gadā N. Ušakovs tika ievēlēts par Rīgas mēru Krievijas īstenotās ”programmas” ievaros.

”Es nepārspīlētu Kaļužnija lomu kopumā, jo sapratne par Latvijas iekšējiem procesiem nebija viņa stiprā puse. Viņš ne visu spēja iemācīties,” tā pauda N. Ušakovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video!

Līdzīgi V. Kaļužnija pausto noliedz arī Saskaņas deputāts Jānis Urbanovičs. ”Galu galā tā ir apsūdzība, ka Krievija ir iejaukusies vai mēģinājusi iejaukties Latvijas iekšējās lietās. Ja tas tā ir, Krievijai jāatvainojas. Ja tas tā nav – tad viņiem vajadzētu Kaļužniju tiesāt. Tās ir absolūtas pļāpas,” pauda J. Urbanovičs.

Skaties video!

Bijušais Krievijas vēstnieks: Saskaņā ar mūsu programmu Rīgai vajadzēja kļūt ”krievu” 2009. gadā, Saeimai – 2010. gadā

”Saskaņā ar programmu” Rīgā Krieviju pārstāvošajiem spēkiem bija jānonāk pie varas 2009. gadā, bet Saeimā – 2010. gadā, Krievijas radio Eho Moskvi neslēpj bijušais Krievijas vēstnieks Latvijā Viktors Kaļužnijs.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Nu re
  +6

  Nu re

  Ko gan citu tie prokremliskie nacisti teiks?

  10.03.2015 18:16

 • arachiks
  +5

  arachiks

  Ušakovs var noliekt,bet visi mēģinājumi šo krievijas ieceri īstenot bija skaidri redzami,pirmkārt ar latviešu līdzdalību šajā krievu afērā,krievi tika Rīgā,otrkārt valodas referendums,kurš krievam izgāzās un vissbeidzot tikt valdībā un saiemā arī izgāzās paldies dievam.

  11.03.2015 06:24

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas