Tikai Ābotiņas atkāpšanās varētu glābt Vienotību – uzskata arvien vairāk ietekmīgu politiķu

0 komentāri

Arvien vairāk prominentu Vienotības biedru jau atklāti aicina no amata atkāpties pašu Solvitu Āboltiņu un uzskata, ka tas ir vienīgais veids, kā glābt partiju.

“Vienotības skaldīšanas mēģinājums ir izgāzies. Solvita Āboltiņa vairs nav partijas līdere,” tā izteikusies Sarmīte Ēlerte, Rīgas domes Vienotības frakcijas vadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tas, kas notika vakar, nebija vairs mēģinājums šķelt partiju, bet to skaldīt,” saka Ēlerte. Politiķe uzskata, ka vakardienas notikumus – mēģinājumu izslēgt no partijas Ilzi Viņķeli un Lolitu Čigāni – varot ierakstīt nu jau pabiezajā Solvitas Āboltiņas neveiksmju blociņā. Ēlerte ir to politiķu vidū, kuri uzskata, ka Āboltiņai ir jāpamet Vienotības priekšsēdētājas amats.

Foto

Tikmēr žurnāliste Baiba Strautmane Vienotību tēlaini salīdzina ar lapsu, kurai lamatās ir iecirsta ķepa. Izdzīvošana ir atkarīga no lapsas spējām savu ķepu nocirst.

Politologs Juris Rozenvalds ir pārliecināts – tas, kas notika vakar, pieskaitāms pie Vienotības vadības kļūdu sērijas.  Viņš atgādina, ka Kučinska valdības veidošanas beigu posmā Vienotības dažādie grupējumi spēja noslēgt pamieru. Tagad partijas popularitāte esot atkarīga no ministru darba rezultātiem un frakcijas saskaņas Saeimā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas