Tiesvedībā iesaistītais Kalnozols varētu tomēr nepamest Saeimu

2 komentāri

Pretēji vēl tikai vakar izteiktajai gatavībai nolikt mandātu, tiesvedībā iesaistītais Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) parlamentārietis Valdis Kalnozols šodien jau pauž apņemšanos tomēr nepamest Saeimu, ceturtdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

Vakar Saeima saņēma tiesas lūgumu izdot Kalnozolu tiesāšanai procesā, kurā viņš ir apsūdzēts par vieglu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu.

Deputāts tūlīt paziņoja, ka uz bērna kopšanas atvaļinājuma laiku noliks tikai pirms nedēļas iegūto mandātu. Pretējā gadījumā premjera partija zaudētu vienu balsi – Kalnozolu Saeima, visticamāk, izdotu tiesāšanai, bet tas viņam liegtu piedalīties balsojumos, kamēr ilgst tiesvedība.

Turpretī šodien Kalnozols LNT Ziņām jau sacīja, ka tomēr mēģinās izvairīties no mandāta nolikšanas. Viņš cer panākt mierizlīgumu, lai iespējami ātri tiesvedību varētu izbeigt.

”Ja panāk vienošanos, tad es, kā saka, atgriežos Saeimas darbā atpakaļ,” teica Kalnozols. Vaicāts, vai runa ir par vienošanos tiesvedībā, deputāts norādīja: ”Mums vairākos jautājumos jāpanāk vienošanās.” Atbildot uz jautājumu, ar ko, viņš teica, ka ”tas ir ģimenes jautājums”.

ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis atbalsta Kalnozola cīņu par savu taisnību, norādot, ka būtu muļķīgi to nedarīt. Brigmanis neuzskata, ka deputāta rīcība kaitē partijai.

”Absolūti nē. Absolūti nē. Es domāju, ka tādi sīkumi mūsu elektorātam ir pilnīgi vienaldzīgi. Viņi skatās uz daudz lielākām lietām, vai mūsu valdība atbalstīs zemniekus, vai atbalstīs pensionārus, vai skolotāji iegūs algas. Man vispār šķiet, ka ap to Kalnozolu visa tā epopeja, ažiotāža ir pārāk liela sacelta. Teikšu tā: pārāk liels gods,” secināja Brigmanis.

Kalnozola lietu nākamnedēļ izskatīs Saeimas Mandātu un ētikas komisija. Tad arī Kalnozols sola ieviest lielāku skaidrību par savu nākotni parlamentā.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Liene
  0

  Liene

  Partija, kas atbalsta sievu sišanu, vada valsti?

  26.02.2016 13:36

 • SO.
  0

  SO.

  Kur tad palika bērna kopšana?

  25.02.2016 22:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas