Tiesvedībā iesaistītais Kalnozols deputāta mandātu tomēr nenoliks

1 komentārs

Deputāts Valdis Kalnozols pārdomājis un savu Saeimas deputāta mandātu tomēr nenoliks. Kalnozols, kurš pārstāv Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), atsaucis iesniegumu par mandāta nolikšanu.

Tiesvedībā iesaistītais Saeimas deputāts jau vakar LNT Ziņām norādīja, ka, iespējams, tomēr parlamentu nepametīs.

Saeima saņēmusi tiesas lūgumu izdot Kalnozolu tiesāšanai procesā, kurā viņš ir apsūdzēts par vieglu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu.

Tam sekoja deputāta paziņojums, ka uz bērna kopšanas atvaļinājuma laiku noliks tikai pirms nedēļas iegūto mandātu. Pretējā gadījumā premjera partija zaudētu vienu balsi, jo Kalnozolu Saeima, visticamāk, izdotu tiesāšanai, un viņš nevarētu piedalīties parlamenta darbā.

Tomēr Kalnozols pārdomājis, jo tagad cer panākt mierizlīgumu, lai iespējami ātri tiesvedību varētu izbeigt.

1 komentārs

TOP komentāri

  • SO.
    0

    SO.

    Tik veiksmīgs uznēmējs, miljonārs,gimenes apgādnieks, kā pats izteicies, un nu tā laužas "trūcīgo" deputātu rindās, kurš balsos, ka sieviešu sitēji bēgli jāizsūta no valsts...Ko darit ar vietējiem?

    27.02.2016 06:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas