Tieslietu ministrs ir gatavs atbalstīt musulmaņu sieviešu galvassegu aizliegšanu

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs intervijā 900 Sekundēm pauda gatavību musulmaņu sieviešu seju aizsedzošā apģērba aizliegšanai.

Komentējot plaši apspriesto bēgļu jautājumu, Nacionālo apvienību pārstāvošais politiķis uzskata, ka viņu uzņemšana radīšot palielinātus korupcijas riskus iestādēm, kas lems par statusa piešķiršanu.

Runājot par musulmaņu sieviešu galvassegu aizliegšanu, Rasnačs norāda, ka ir gatavs atbalstīt šo ieceri, taču nepieciešamie likuma grozījumi varētu nākt no Iekšlietu ministrijas.

Politiķis norādīja, ka Latvijā līdzīgs likums jau pastāv – protestu akciju laikā ir noteikts aizliegums aizsegt seju. Šajā gadījumā šis aizliegums varētu tikt paplašināts.

Intervija ar Dzintaru Rasnaču:

1 komentārs

TOP komentāri

 • Latvijas Iekšlietu Darbinieku Arodbiedrība
  +4

  Latvijas Iekšlietu Darbinieku Arodbiedrība

  Diemžēl Tieslietu ministrija un ministrs Dzintars Rasnačs nedomā, kā ar 1.janvāri 2016. paaugstināt algas Ieslodzījuma vietu pārvaldes darbiniekiem. Rezultātā 5000 ieslodzīto var palikt bez apsardzes, starp kuriem 2300 ir ļoti bīstami noziedznieki.
  IeVP darbinieki masveidā pāries strādāt uz Valsts policiju, Valsts robežsaedzi, VUGD vai vispār pametīs dienestu. Vai kāds par to domā valdībā, Saeimā?
  Zemo atalgojuma dēļ daudzi IeVP papildus strāda citos darbos. Rezultātā darba efektivitāte krīt, nepieciešams cietumu apsardzē iesaistīt papildus darbiniekus. Pārguruma dēļ darbinieki bieži slimos, kas prasa daudz lielāku finansējumu. Ja kāds arī paliks strādāt IeVP, tad daudzi var sākt bieži slimot (slepenais streiks), ko ministrija izvairās atzīt. Te gan vajadzētu sabiedrībaiiesaistīties, jo drošibu valstī nodrošina ugunsdzesējis, robežsargi, policija, cietumu apsargi.

  27.08.2015 10:24

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas