Tiesa deputātam Liepiņam piespriež 1080 eiro sodu; viņš to sauc par politisko izrēķināšanos

1 komentārs

Otrās instances tiesa atzinusi par vainīgu iepriekš attaisnoto Saeimas deputātu Daini Liepiņu par nepatiesu ziņu sniegšanu amatpersonas deklarācijā.

Pēc attaisnojoša sprieduma Jelgavas tiesā Zemgales apgabaltiesa Liepiņu, kurš vada Reģionu apvienības Saeimas frakciju, otrdien tomēr atzina par vainīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņam piespriests 1080 eiro sods par nepatiesu ziņu sniegšanu deklarācijā. Tiesvedības dēļ Liepiņš nedrīkst piedalīties Saeimas sēdēs. Deputāts uzskata, ka ir kļuvis par politiskās izrēķināšanās upuri un apņēmies spriedumu pārsūdzēt Augstākajā tiesā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Vai nevajadzētu būt tā-ja kāds skali apgalvo, ka politiska izrēķināšanās, tikpat skaļi jāpasaka, kas izrēķinās.Citādi tāda paklačošanās dzeltenā līmeni vien sanāk.

    16.12.2015 12:49

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas