TESTS: Noskaidro, kādu prezidentu Tu vēlētos redzēt Latvijā!

11 komentāri

Stratēģiskais ekonomists, intelektuālais līderis vai tomēr apburošais harizmātiskais tips? Kādu prezidentu Tu vēlētos redzēt Latvijā? Aizpildi šo testu un uzzini to!

Portāls Skaties.lv vēlāk apkopos visus rezultātus un informēs, ko patiesībā vēlas Latvijas tauta!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patlaban oficiāli partijas paziņojušas tikai par diviem augstā Valsts prezidenta amata kandidātiem – Latvijas Reģionu apvienība šim amatam izvirzījusi Mārtiņu Bondaru un Zaļo un zemnieku savienība – Raimondu Vējoni. Pēdējais datums, kad partijas var paziņot savus kandidātus, – 24. maijs! Seko līdzi karstākajam politikas notikumam portālā Skaties.lv!

Sāc pildīt testu!

11 komentāri

TOP komentāri

 • 2$$
  +13

  2$$

  mēs tik balsosim pat tiem prezidentiem ,bet valdība ar partijām tik smies par mums un ieliks ko paši būs satirgojuši ...

  11.05.2015 17:39

 • Haralds Lumpenis
  +5

  Haralds Lumpenis

  Manis pēc vai nu viņš,vai nav -tam nav nekādas atšķirības ! Latvijā,es domāju.
  PREZIDENTS ir Baltkrievijā - tas ir cilvēks,kurš pieņem lēmumus Valsts mērogā,un bez kura ziņas arī citi nekādus lēmumus nepieņem. Mums viņš ir ka reprezentabla
  mēbele kurai pēc "protokola"ir jābūt katrā Valstī un kuru kad vajag,tad izved pastaigā. Lēmumus Latvijā pieņem citi .

  11.05.2015 19:00

 • Ināra Cimermane-64
  +5

  Ināra Cimermane-64

  Balsot jau varam,bet vai kaads uzklausiis muus?

  11.05.2015 18:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas