Teju visi potenciālie premjeri uzskata, ka algas ministriem nav jāceļ

0 komentāri

Vairākkārt izskanējusi informācija, ka nepieciešams paaugstināt ministru algas, jo Latvijā ministri saņemot zemākas algas, nekā viņu kolēģi citās Baltijas valstīs.

LNT rīkotajās ”Līderu debatēs” uz jautājumu, vai ministriem algas būtu jāceļ, teju visi potenciālie premjera amata kandidāti norāda, ka algas ministriem nav jāceļ. . Mārtiņš Bondars no ”Latvijas Reģionu apvienības” norāda, ka ministru algām jābūt tādām, lai viņi būtu konkurētspējīgi ar saviem kolēģiem citās valstīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”No Sirds Latvijai” premjera amata kandidāte Inguna Sudraba norāda, ka :”Darbu labi var izdarīt tikai motivēts cilvēks.”

Pret ministru algu celšanu ir  ”Zaļo un Zemnieku savienības” premjera amata kandidāts Aivars Lembergs. Viņš norāda, ka ministru algas nav iespējams celt. ”Jāmaksā par padarīto darbu. Finanšu ministrijai algas ir celtas par 32%, bet Aizsardzības ministrijai par 4%. Kāpēc tā,” vaicā Lembergs.

Rīgas mērs, partijas ”Saskaņa” premjera amata kandidāts Nils Ušakovs:”Ja Tu esi politiķis un Tev ir ambīcijas, tas nozīmē, ka ir jāpieņem to atalgojumu, ko piedāvā.”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas