Tautas viedoklis: Valsts prezidenta amata publiskajām debatēm būt!

0 komentāri

Absolūtais vairākums jeb 88% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka Valsts prezidenta amata kandidātu publiskās debates būtu jārīko, atklāj TNS veiktā aptauja.

Tikmēr desmitā daļa (8%) domā, ka publiskās debates nebūtu vajadzīgas, bet 4% iedzīvotāju nav norādījuši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lēmumu par to, vai atkārtoti kandidēt uz Valsts prezidenta amatu, šā mēneša sākumā solījis pateikt pašreizējais prezidents Andris Bērziņš. Tāpat arī Saeimā pārstāvētās partijas nesteidz nosaukt savus kandidātus, un to ir izdarījusi tikai Latvijas Reģionu apvienība, kas šim amatam nominējusi Mārtiņu Bondaru.

Sadarbībā ar TNS skaidrojām iedzīvotāju viedokli par to, vai pēc tam, kad partijas nosauks savus kandidātus, būtu jārīko Valsts prezidenta amata kandidātu publiskās debates.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas