Svētku organizatoru vadības maiņa ir iespējama, atzīst Seile

0 komentāri

Pēc tikšanās ar premjerministri Laimdotu Straujumu izglītības ministre Mārīte Seile norādīja, ka ir gatava darīt visu, lai Skolēnu dziesmu un deju svētku laikā piedzīvotie incidenti vairs neatkārtotos, un pieļāva, ka varētu mainīties svētku organizatoru augstākā vadība.

“Galvenais ir svētku prieks, bērnu piedalīšanās, nevis varbūt kādu citu ambīciju apmierināšana,” norādīja Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Seile atkārtoti akcentēja, ka uzņemas pilnu atbildību par “organizatoriskajām nepilnībām un plānošanu, kuras rezultātā mēs nonācām patiešām kritiskā situācijā, kas sabojāja svētkus ļoti daudziem cilvēkiem”.

“Kā jau iepriekš minēju, mana izpratne par politiskās atbildības uzņemšanos var būt divējāda, viens veids ir demisionēt, otrs darīt visu, lai līdzīgas situācijas neatkārtotos,” norādīja Seile.

“Es esmu gatava darīt visu iespējamo, lai līdzīgas situācijas neatkārtotos un darīt to laikus, sākot no šodienas, domājot par nākamajiem svētkiem, kas būs pēc pieciem gadiem, premjerministre šo lēmumu atbalstīja,” turpina izglītības ministre.

Uz jautājumu, vai var mainīties svētku organizatoru augstākā vadība, gan Straujuma, gan Seile atzīst, ka to nevar izslēgt. “Ir labi, ka šobrīd mums ir laiks domāt par nākamajiem svētkiem. Nav tā, ka mums ir jāatrod cēloņi, lai organizētu svētkus rīt,” norāda Seile.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas