Sudraba: Es zinu, kā zog naudu valstī

2 komentāri

”Cilvēki ļoti labi zina, piemēram, es zinu, kā zog naudu valstī, kā interesēs kādi lēmumi tiek pieņemti. Droši vien ir ļoti neērti, ja šādi cilvēki atrastos kopējā valdībā,” sacīja partijas ”No sirds Latvijai” lokomotīve Inguna Sudraba, komentējot koalīcijas veidošanas procesu.

”Visa priekšvēlēšanu kampaņa parādīja to, cik ļoti baidās no cilvēkiem, kuriem ir cita attieksme un principi, nekā tas ir pieņemts esošajai sistēmai,” pauda I. Sudraba.

I. Sudrabas vadītā partija ”No sirds Latvijai” ir noskaņojusies aktīvam darbam opozīcijā. Partija prasīšot Saeimā veidot izmeklēšanas komisiju par bankas ”Citadele” pārdošanu. I. Sudraba vēlas noskaidrot, vai šis darījums atbilst valsts interesēm, un kāda ir amatpersonu atbildība bankas pārdošanas procesā.

Pēc partijas biedru sanāksmes trešdien, 8. oktobrī, I. Sudraba gan norādīja, ka vēlas tikties un runāt ar pārējiem Saeimā ievēlētajiem politiskajiem spēkiem, lai apspriestu iespējamos kopīgas sadarbības principus. Līdz šim gan neviena tikšanās vēl nav sarunāta, un I. Sudraba atzīst, ka pārējie politiskie spēki ne pārāk vēlas redzēt viņas vadīto partiju pie valdības sarunu galda.

2 komentāri

TOP komentāri

 • b
  0

  b

  Latvijā visu laiku cilvēkus smauc pati valdība, kā tad mums lauku cilvēkiem krīzes laikā aprēkināja pensijas kuras arvien negrib pielikt, kā sunīšiem piemet pa kādai kapeikai, un tad brīnās ka cilvēki nebalso un netic,kam ticēt,un kāpēc lai maksātu nodokļus,ieteikums, ieviesiet bezbērnu nodokli tāds bija krieva laikā, tad dzima bērni un labums nodoklim.

  09.10.2014 17:29

 • julio
  0

  julio

  Dīvains gadījums,ko tad Sudrabas k-dze būdama valsts kontroliere un zinādama kā tiek izlaupīta valsts negriezās prokuratūrā jau tad,bet tagad.

  08.10.2014 17:58

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas