Streļčenoks: Strīķe uz darbu nāk, bet reāli nestrādā

0 komentāri

Kopš Jutai Strīķei piemērots disciplinārsods – pazemināšana amatā –, viņa uz darbu nāk bet reāli nestrādā, raidījumā 900 sekundes atzina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Jaroslavs Streļčenoks.

Jautāts, kā tas izpaužas, J. Streļčenoks raidījuma 900 sekundes vadītājiem skaidroja: ”Tas ir tā, ka jūs atnākat uz darbu, bet reāli nesēžaties šajā, raidījuma vadītāja krēslā.” Viņš skaidroja, ka J. Strīķe nepilda uzdotos daba uzdevumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Jebkuram darba devējam ir jāreaģē, ja darbinieks nepilda pienākumus,” sacīja J. Streļčenoks. Viņš norādīja, ka līdzīgi kā J. Strīķe arī KNAB bijusī Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītāja Ilze Dravniece uz darbu nāk, bet reāli nestrādā.

Jāatgādina, ka J. Strīķe ir pazemināta amatā uz 2 – 2,5 gadiem.

Iepriekš KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks, pamatojoties uz Strīķes darbības un tās rezultātu atkārtotu novērtēšanu un ņemot vērā to, ka Strīķe nenovērsa iepriekšējā novērtēšanā norādītās nepilnības savā darbībā, par ilglaicīgiem un sistemātiskiem pārkāpumiem nolēma Strīķi kā neatbilstošu ieņemamam amatam atbrīvot no darba. Tiesa lika viņu atjaunot atpakaļ darbā, kas tika izdarīts, taču, pazeminot J. Strīķi amatā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas