Streļčenoka krēsls sašūpojas arvien bīstamāk; Straujuma neapmierināta

1 komentārs

Arvien nestabilāks top Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja Jaroslava Streļčenoka krēsls. Ministru prezidente Laimdota Straujuma pirmdien, 9. martā, norādīja, ka nav apmierināta ar viņa darbu.

Šonedēļ noslēgsies KNAB darba vērtēšana, kuru veic sabiedriskās organizācijas. Pēc tam KNAB darba vērtēšanu sāks eksperti.

Pat gadījumā, ja tiks saņemts apmierinošs vērtējums, L. Straujuma rosinās valdībai lemt, vai virzīt Saeimā jautājumu par biroja vadītāja nomaiņu.

Pārējās koalīcijas partijas vēl nesteidz paust atbalstu premjeres nostājai.
Savukārt pats J. Streļčenoks viņam adresētos pārmetumus noraida, bet L. Straujumas izteikumus saista ar pretestību biroja centieniem nosargāt tā neatkarību.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Inese
    0

    Inese

    Tad jau pati premjere ari nepilda savus pienakumus jo deputati dara ko grib. Tad jau visam valsts iestadem vajag parbaudit vaditajus Jeb Latvija jadara viss ko Vienotiba velas tapat ka Krievija Putins

    09.03.2015 20:42

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas