Straujumas valdība nespēs pieņemt prātīgu budžetu – tā domā tauta

0 komentāri

Latvijas iedzīvotāji politiķiem neuzticas, un jaunākajā pētījumā šī tendence saglabājas. Lielākā daļa – 65% iedzīvotāju – netic, ka Laimdotas Straujumas valdībai izdosies pieņemt pārdomātu budžetu, liecina jaunākā TNS aptauja.

Tikmēr 14% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu. Te jāatzīmē, ka daļa ekspertu šo tendenci – skepsi par lēmumiem – skaidro ar to, ka sabiedrība gadiem neuzticas Latvijas politiķiem, tāpēc arī tāds ir vērtējums par pieņemamo budžetu.

Piektā daļa jeb 21% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā piekrīt apgalvojumam, ka Laimdotas Straujumas vadītajai valdībai tomēr izdosies pieņemt pārdomātu budžetu, ietverot dažādu sabiedrības grupu intereses.

Vējonis cer, ka Saeimā budžets tiks apstiprināts bez aizķeršanās

Prezidents Raimonds Vējonis cer, ka Saeimā budžets tiks pieņemts līdz 18. novembrim, lai valsts svētkus varētu sagaidīt ar padarīta darba izjūtu. Lasi vairāk…

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas