Straujumas darbs vidēji novērtēts ar 4,4 punktiem

0 komentāri

Pētījumu aģentūras TNS veiktā interneta aptauja liecina, ka 10 punktu skalā vidējais vērtējums premjerministres Laimdotas Straujumas darbam ir 4,4 punkti.

Samērā augstu vērtējumu (7 līdz 10 punkti) L. Straujumas darbībām snieguši 18% aptaujāto.
Vidēju vērtējumu (5 un 6 punkti) – 29% iedzīvotāju.

Savukārt vairums (46%) Ministru prezidentes darbu šajā gadā vērtē samērā zemu – ar punktiem no 1 līdz 4 punktiem. Tikmēr 7% iedzīvotāju nav spējuši norādīt konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Straujuma un viņas valdība – demisijas, noslēpumi un saņemtās dāvanas

Tieši šodien aprit gads, kopš amatā tika apstiprināta Ministru prezidente Laimdota Straujuma. LNT raidījums 900 sekundes apkopojis faktus, kas raksturo Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas abu valdību darbu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas