Straujuma uz pusgadu dosies pieredzes apmaiņā pie Vācijas kancleres Merkeles

1 komentārs

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) vasarā plāno uz pusgadu doties pieredzes apmaiņā pie Vācijas kancleres Angelas Merkeles, atklāja informācijas avots valdības nama trešā stāvā.

Līdz ar to ir pielikts punktu jau vairākus mēnešus ilgām spekulācijām un baumām, ka otrajā pusgadā Latvijā ir gaidāma valdības krišana un premjerministru nomaiņa. Izrādās, ka Straujumas vietā uz laiku tiks iecelts aizstājējs, kamēr pati valdības vadītāja apgūs pieredzi pie vienas no pasaulē ietekmīgākajām politiķēm. Jau pagājušajā gadā pēc tikšanās ar Merkeli Straujuma paudusi apbrīnu par to, cik cienījamu iespaidu Merkele ir radījusi un cik viņa ir liela personība. Straujuma pērn atzina, ka katrs vārds, ko pasaka Vācijas kanclere, ir ar nozīmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nereti publiskajā vidē Straujuma tiek salīdzināta ar Merkeli. Tāpēc pieņemts lēmums, ka Straujuma pusgadu uzturēsies Vācijā, kur pilnveidos valdības vadīšanas prasmes. Tiek pieļauts, ka arī Merkelei no šīs pieredzes apmaiņas būs kādi ieguvumi.

Pagaidām gan nav zināms, kas šo pusgadu varētu stāties premjerministra aizstājēja amatā – koalīcija par to vēl neesot vienojusies.

Lai priecīgs un jokiem pilns 1. aprīlis! April, april!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Vārds
    0

    Vārds

    Nebūtu jau nemaz slikti ja viņa tā arī darītu! Vismaz nemaisītos pa kājām tiem, kuri kaut ko sajēdz un grib strādāt! Katrā jokā ir sava taisnība!

    01.04.2015 11:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas