Straujuma tieslietu ministra krēslā labprāt redzētu Gaidi Bērziņu

0 komentāri

Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai ir ”pilnīgi pieņemama” Gaida Bērziņa kā nākamā tieslietu ministra kandidatūra, viņa otrdien apliecināja žurnālistiem.

“Visu Latvijai!”-”Tēvzemei un brīvība”/LNNK” pārstāvji iepriekš izteicās, ka tieslietu ministra amatam varētu virzīt G. Bērziņu, kurš jau reiz šo amatu ir ieņēmis. G. Bērziņš savulaik demisionēja, un tam par iemeslu bija ebreju īpašumu restitūcijas jautājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņots, ka līdzšinējā tieslietu ministre Baiba Broka (VL-TB/LNNK) pirmdien pavēstīja, ka viņa grasās atkāpties no amata un iesniegt Ministru prezidentei L. Straujumai demisijas rakstu. Premjerministre šo rakstu plāno parakstīt otrdien.

B. Broka savu lēmumu argumentēja ar atbildīgu pieeju ministres amatam, skaidrojot – tuvākajos mēnešos valdībai jāpieņem vairāki svarīgi lēmumi saistībā ar ”Citadeles bankas” pārdošanu, ”Latvijas Gāzes” dažādiem jautājumiem, un tam ir nepieciešama pielaide valsts noslēpumam. B. Broka uzsvēra, ka ir svarīgi, lai ministrs valdības sēdēs varētu piedalīties visu jautājumu apspriešanā.

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers nav mainījis SAB lēmumu par atteikumu B. Brokai piešķirt augstākās pakāpes pielaidi valsts noslēpumam. Pielaides trūkums neliedz B. Brokai ieņemt tieslietu ministra amatu, taču viņa nevar piedalīties atsevišķu jautājumu izskatīšanā valdībā. Ministru prezidente Laimdota Straujuma B. Brokas demisiju neprasa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas