Straujuma: Rinkēvičam būs jāskaidro savi izteikumi mikroblogošanas vietnē Twitter

0 komentāri

”Nākamajā koalīcijas sēdē mēs ielūgsim ārlietu ministru, lai skaidro koalīcijas partneriem savus Twitter izteikumus, un Nacionālā apvienība tiksies atsevišķi. ES personīgi nekādā veidā neatbalstu nevienu, tur bija vairāki ieraksti, tas nav atbalstāmi, es nevaru iedomāties, ka mūsu koalīcijas partneri iet uz totalitāru valsti,” komentējot ārlietu ministra Edgara Rinkēviča izteikumus paziņoja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

”Es runāšu ar ārlietu ministru klātienē, ir jādomā, ko raksta, ir jāizvērtē kopumā, ir jābūt cieņai pret koalīcijas partneriem, un neredzu, kā tikumības priekšlikumus var sasaistīt ar totalitāru valsti,” piebilda Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nedēļas nogalē ministrs savā Twitter kontā ierakstījis: “Mani neizbrīna SC [Saskaņas centra] un NA [Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK] kopošanās par tikumību, jo viņu mērķis nav brīva LV, bet totalitāra valsts, kuru pēc tam var nodot Kremlim.”

VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš norādīja, ka politiskajam spēkam nav izprotama šāda politiķa,jo īpaši ārlietu ministra, rīcība. Ja ministram ir personisks viedoklis par to, vai konkrētā likumā jāakcentē tikumības jēdziens, viņš to, protams, var izteikt, tomēr to nevajadzētu sasaistīt ar izprotamiem mērķiem – šajā gadījumā totalitārismu -, skaidroja Bērziņš. Viņš arī piebilda, ka tikumības jēdziens ir izsenis būtisks Latvijas tautai, kā arī mudināja ārlietu ministru sīkāk papētīt šo jautājumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas