Straujuma Pasaules ekonomikas foruma rīkotājus ielūgusi apmeklēt Latviju

0 komentāri

Piedaloties Pasaules ekonomikas forumā Davosā, Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) ielūgusi foruma organizatorus apmeklēt Latviju laikā, kamēr tā ir prezidējošā valsts Eiropas Savienībā (ES), informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā.

Straujuma šodien tikusies ar foruma prezidentu Klausu Švābu un tikšanās laikā ielūgusi gan viņu, gan arī foruma vadības pārstāvjus apmeklēt Rīgu. Viņa Švābam atgādinājusi, ka viņa vizīte Rīgā 2009.gadā joprojām tiek novērtēta atzinīgi. Tāpat Straujuma uzteikusi Švāba personisko ieguldījumu un viņa komandas darbu vairāku gadu desmitu garumā, izvirzot apspriešanai aktuālākos Eiropas un pasaules šodienas un nākotnes veidošanas jautājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasaules ekonomikas foruma direktors sarunas laikā uzdevis jautājumus par Latvijas prezidentūras mērķiem un redzējumu Eiropas ekonomiskās izaugsmes jautājumiem. Sarunas laikā liela uzmanība pievērsta prezidentūras izvirzītajai prioritātei par digitālu Eiropu, kuras mērķis ir izveidot vienotu digitālo tirgu, kas arī ir viens no instrumentiem Eiropas konkurētspējas veicināšanai.

Jau ziņots, ka Ministru prezidente Laimdota Straujuma šonedēļ devusies uz ikgadējo Pasaules ekonomikas forumu Davosā.

Pasaules ekonomikas foruma tēma šogad ir krīze un sadarbība, izaugsme un stabilitāte, inovācijas un industrija, sabiedrība un drošība. Forumā tradicionāli piedalās biznesa līderi, akadēmisko aprindu pārstāvji, valdību un valstu vadītāji, starptautisko organizāciju vadītāji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas