Straujuma Pasaules ekonomikas foruma rīkotājus ielūgusi apmeklēt Latviju

0 komentāri
Straujuma Pasaules ekonomikas foruma rīkotājus ielūgusi apmeklēt Latviju
Foto: EPA/LETA

Piedaloties Pasaules ekonomikas forumā Davosā, Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) ielūgusi foruma organizatorus apmeklēt Latviju laikā, kamēr tā ir prezidējošā valsts Eiropas Savienībā (ES), informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā.

Straujuma šodien tikusies ar foruma prezidentu Klausu Švābu un tikšanās laikā ielūgusi gan viņu, gan arī foruma vadības pārstāvjus apmeklēt Rīgu. Viņa Švābam atgādinājusi, ka viņa vizīte Rīgā 2009.gadā joprojām tiek novērtēta atzinīgi. Tāpat Straujuma uzteikusi Švāba personisko ieguldījumu un viņa komandas darbu vairāku gadu desmitu garumā, izvirzot apspriešanai aktuālākos Eiropas un pasaules šodienas un nākotnes veidošanas jautājumus.

Pasaules ekonomikas foruma direktors sarunas laikā uzdevis jautājumus par Latvijas prezidentūras mērķiem un redzējumu Eiropas ekonomiskās izaugsmes jautājumiem. Sarunas laikā liela uzmanība pievērsta prezidentūras izvirzītajai prioritātei par digitālu Eiropu, kuras mērķis ir izveidot vienotu digitālo tirgu, kas arī ir viens no instrumentiem Eiropas konkurētspējas veicināšanai.

Jau ziņots, ka Ministru prezidente Laimdota Straujuma šonedēļ devusies uz ikgadējo Pasaules ekonomikas forumu Davosā.

Pasaules ekonomikas foruma tēma šogad ir krīze un sadarbība, izaugsme un stabilitāte, inovācijas un industrija, sabiedrība un drošība. Forumā tradicionāli piedalās biznesa līderi, akadēmisko aprindu pārstāvji, valdību un valstu vadītāji, starptautisko organizāciju vadītāji.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas