Straujuma noraida runas par savu demisiju

1 komentārs

Ministru prezidente Laimdota Straujuma negrasās atkāpties no sava amata, tā viņa akcentēja LNT raidījumā 900 sekundes.

”Vienotības valdē nekas netiek spriests par to. Arī citās sanāksmēs par to neesmu spriedusi,” L. Straujuma noraida bažas, ka viņa varētu demisionēt.
Ministru prezidente solīja, ka negrasās atkāpties no amata nedz 7. jūlijā, kad jāsniedz pēdējais ziņojums par Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē, nedz kādā citā datumā.

Savukārt jautāta komentēt to, ka L. Straujumas reitingi pēdējā laikā pamatīgi kritušies, Ministru prezidente sacīja, ka ir informēta par to un ka viņas reitingi sevišķi kritušies Saskaņas vēlētāju lokā. ”Kādēļ tā – jāprasa Saskaņas vēlētājiem. Iespējams, ka Saskaņas vēlētāju grupa sagaida citu attieksmi pret notikumiem Ukrainā. Vismaz daļa šo vēlētāju,” pauda Ministru prezidente. Tomēr L. Straujuma akcentēja, ka reitingu kritums neliks mainīt viņas viedokli Ukrainas kara jautājumā.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Raimonds Cellers
    0

    Raimonds Cellers

    TAS IR JŪSU PERSONĪGAIS VIEDOKLIS VAI TĀ LIEK JŪSU PARTIJA.

    07.05.2015 19:59

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas