Straujuma: Neieteiktu Belēvičam veikt reformas nozarē, kur darbojas viņa radinieki

0 komentāri

Ministru prezidente Laimdota Straujuma neieteiktu veselības ministram Guntim Belēvičam veikt reformas nozarēs, kurās darbojas viņa radinieki, tā premjerministre pauda raidījumā 900 Sekundes.

Jau iepriekš ziņots, ka veselības ministrs Guntis Belēvičs plāno veikt vairākas reformas, piemēram, Zāļu valsts aģentūrā. Pārmaiņas sākušās ar direktores vietnieces Daces Ķikutes pārcelšanu citā amatā – uz Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centru (VTMEC).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vasaras pašā sākumā L. Straujuma raidījumā 900 Sekundes uz jautājumu par G. Belēviča iespējamo interešu konfliktu, īstenojot reformas šajā nozarē, atbildēja, ka neko tādu nepieļaus un ka sekos tam īpaši līdzi. Šobrīd situācija ir tāda – G. Belēvičs vēlas reorganizēt Zāļu valsts aģentūru un praktiski no amata atstādina amatpersonas. Vaicāta, vai G. Belēvičs šādi nerīkojas savās personiskajās interesēs, L. Straujuma pauda, ka to gan viņa nevar apgalvot, taču tas var radīt iespaidu par šādu rīcību.

Tāpat viņa pauda, ka ministram ir iespēja nākt klajā ar dažādiem priekšlikumiem. Taču tajā pašā laikā premjere norādīja, kas izmaiņas ZVA rada bažas par šīs iestādes politisku pakļaušanu.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas