Straujuma: Neieteiktu Belēvičam veikt reformas nozarē, kur darbojas viņa radinieki

0 komentāri

Ministru prezidente Laimdota Straujuma neieteiktu veselības ministram Guntim Belēvičam veikt reformas nozarēs, kurās darbojas viņa radinieki, tā premjerministre pauda raidījumā 900 Sekundes.

Jau iepriekš ziņots, ka veselības ministrs Guntis Belēvičs plāno veikt vairākas reformas, piemēram, Zāļu valsts aģentūrā. Pārmaiņas sākušās ar direktores vietnieces Daces Ķikutes pārcelšanu citā amatā – uz Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centru (VTMEC).

Vasaras pašā sākumā L. Straujuma raidījumā 900 Sekundes uz jautājumu par G. Belēviča iespējamo interešu konfliktu, īstenojot reformas šajā nozarē, atbildēja, ka neko tādu nepieļaus un ka sekos tam īpaši līdzi. Šobrīd situācija ir tāda – G. Belēvičs vēlas reorganizēt Zāļu valsts aģentūru un praktiski no amata atstādina amatpersonas. Vaicāta, vai G. Belēvičs šādi nerīkojas savās personiskajās interesēs, L. Straujuma pauda, ka to gan viņa nevar apgalvot, taču tas var radīt iespaidu par šādu rīcību.

Tāpat viņa pauda, ka ministram ir iespēja nākt klajā ar dažādiem priekšlikumiem. Taču tajā pašā laikā premjere norādīja, kas izmaiņas ZVA rada bažas par šīs iestādes politisku pakļaušanu.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas