Straujuma nav saņēmusi informāciju no prezidenta par iespējamiem veselības ministra kandidātiem

0 komentāri

”Pašlaik mēs nevaram gaidīt un meklēt [veselības ministra amata– red.] kandidātus, tādēļ jau izveidotā darba grupa turpinās strādāt. [..] Taču es būšu pateicīga prezidentam, ja viņš man piedāvās šo kandidātu,” tā, komentējot Valsts prezidenta Andra Bērziņa pausto, ka viņam esot zināmi cilvēki, kas varētu ieņemt demisionējušās ministres Ingrīdas Circenes vietu, pauda L. Straujuma.

Ministru prezidente atzina – viņa no A. Bērziņa nav saņēmusi personīgu ziņu, ka prezidents vēlētos no savas puses piedāvāt kandidātus vakantajai veselības ministra vietai.

Ja premjerministre nav spējīga atrast veselības ministru, tad viņas vietā ministru ir apņēmies sameklēt Valsts prezidents. Tā trešdienas rītā LTV paziņoja Andris Bērziņš, norādot, ka viņam esot zināmi konkrēti cilvēki, kuri varētu ieņemt demisionējušās Ingrīdas Circenes vietu. Prezidents ir pārliecināts, ka ministrs tiks atrasts jau tuvākajā laikā, jo viņam nešķiet normāli, ka tik svarīga nozare jau ilgstoši ir palikusi bez ministra.

Jau ziņots, ka no Veselības ministra krēsla, kas tiek piedāvāts līdz gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, atteikušies divi kandidāti Latvijas Veselības ekonomikas asociācijas vadītāja Daiga Behmane un pirms viņas uzrunātais Rīgas Stradiņu Universitātes (RSU) attīstības prorektors Toms Baumanis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas