Straujuma nav saņēmusi informāciju no prezidenta par iespējamiem veselības ministra kandidātiem

0 komentāri

”Pašlaik mēs nevaram gaidīt un meklēt [veselības ministra amata– red.] kandidātus, tādēļ jau izveidotā darba grupa turpinās strādāt. [..] Taču es būšu pateicīga prezidentam, ja viņš man piedāvās šo kandidātu,” tā, komentējot Valsts prezidenta Andra Bērziņa pausto, ka viņam esot zināmi cilvēki, kas varētu ieņemt demisionējušās ministres Ingrīdas Circenes vietu, pauda L. Straujuma.

Ministru prezidente atzina – viņa no A. Bērziņa nav saņēmusi personīgu ziņu, ka prezidents vēlētos no savas puses piedāvāt kandidātus vakantajai veselības ministra vietai.

Ja premjerministre nav spējīga atrast veselības ministru, tad viņas vietā ministru ir apņēmies sameklēt Valsts prezidents. Tā trešdienas rītā LTV paziņoja Andris Bērziņš, norādot, ka viņam esot zināmi konkrēti cilvēki, kuri varētu ieņemt demisionējušās Ingrīdas Circenes vietu. Prezidents ir pārliecināts, ka ministrs tiks atrasts jau tuvākajā laikā, jo viņam nešķiet normāli, ka tik svarīga nozare jau ilgstoši ir palikusi bez ministra.

Jau ziņots, ka no Veselības ministra krēsla, kas tiek piedāvāts līdz gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, atteikušies divi kandidāti Latvijas Veselības ekonomikas asociācijas vadītāja Daiga Behmane un pirms viņas uzrunātais Rīgas Stradiņu Universitātes (RSU) attīstības prorektors Toms Baumanis.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas