Straujuma izsaka pateicību visiem par sadarbību un svin vārda dienu

0 komentāri

Bijusī Ministru prezidente mikroblogošanas vietnē Twitter izteikusi pateicību visiem, ar ko viņa sadarbojusies laikā, kad vadīja valdību.

“Paldies visiem par sadarbību! Latvijai ir jauna valdība – mans pēctecis ir Kučinskis,” aptuveni tā var tulkot Straujumas ierakstu Twitter no angļu valodas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat jāatgādina, ka šodien Laimdotai ir arī vārda diena. Straujumu sveic politiķi, un sveicieniem pievienojas arī Skaties.lv!

Foto:

Straujumas ēra premjeres amatā ir noslēgusies; turpmāk viņa darbosies Saeimā

”Es gribētu pateikt paldies, jums visiem, ministri, par to komandas izjūtu, ko tiešām izjutu. Un es ceru, ka katrs no jums izjuta. Reizēm mums bija jautājumi, kas radīja spriedzi. Varbūt spriedzi savstarpējo, bija diskusijas, bet kopumā mēs esam tikuši galā ar jautājumiem. Un jaunajai valdībai atstājam jautājumus, kurus mēs paši arī būtu gājuši uz priekšu un risinājuši,” savā pēdējā sēdē demisionējusī premjere.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas