Straujuma apliecina, ka ir gatava strādāt četrus gadus

0 komentāri

Pašreizējā Ministru prezidente Laimdota Straujuma, kura iepriekš nevarēja skaidri pateikt, vai viņa būtu gatava strādāt šajā amatā turpmākos četrus gadus, ja šāda iespēja tiktu piedāvāta, LNT raidījumā 900 sekundes apliecināja, ka būtu gatava uzņemties vadīt valdību.

Iepriekš raidījumā Dombura studija viņa nevarēja to apsolīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

L. Straujuma intervijā 900 sekundes skaidroja, ka ”līdz šim neviena valdība nav nostrādājusi četrus gadus”, taču, ja nākamā valdība to spēs, tad arī premjerministre būtu gatava uzņemties šo amatu tik ilgu laiku.

Viņa norādīja, ka valdības vadīšanu viņai grib uzticēt trīs līdzšinējās koalīcijas partijas, un viņa to darīšot.

Pašreizējā premjerministre L. Straujuma, kuru virzīs arī nākamās valdības vadītājas amatam, šodien nosauks savu piedāvājumu ministriju sadalījumam pa partijām, kā arī tiks sagatavots jaunās valdības uzdevumu plāns. Par ministru amatiem pašlaik nav skaidrs, kurš izvirzīs pretendentus uz ekonomikas ministra un veselības ministra amatu. Vienotība vēlas sev saglabāt finanšu ministra un ārlietu ministra amatu. Iespējams, tā uzņemsies arī veselības un arī izglītības ministra amatu. ZZS pārziņā būtu Zemkopības, Labklājības un Aizsardzības ministrijas vadība, bet Nacionālā apvienība vēlētos uzņemties atbildību par VARAM, Kultūras ministriju un Tieslietu ministriju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas