Šodien sāk strādāt vēlēšanu iecirkņi

0 komentāri

Pirmdien, 29. septembrī, sāk strādāt vēlēšanu iecirkņi, savukārt iepriekš nobalsot varēs no trešdienas. Kas jāzina tiem, kuri vēlēsies balsot agrāk, vai to varēs darīt visi, kuri vēlas? Plašāk par to uzziniet intervijā ar Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) vadītāju Andri Cimdaru.

Pirmajās šīs nedēļas dienās iecirkņos varēs iepazīties ar deputātu kandidātu sarakstiem, priekšvēlēšanu programmām, ziņām par kandidātiem un balsošanas kārtību, kā arī pieteikt balsošanu mājās tiem vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nobalsot vēlēšanu iecirknī.

Trešdien, ceturtdien un piektdien vairākos vēlēšanu iecirkņos būs iespējams nodot balsi glabāšanā. To varēs 61 no 953 Latvijas vēlēšanu iecirkņiem. Šo iespēju vēlētāji aicināti izmantot, ja zināms, ka vēlēšanu dienā nevarēs ierasties vēlēšanu iecirknī izceļošanas vai darba dēļ.

Savukārt vēlēšanu dienā, 4. oktobrī, būs iespējams nobalsot no plkst.7 rītā līdz astoņiem vakarā jebkurā iecirknī, lai kur arī vēlētājs atrastos. Centrālās vēlēšanu komisijas vadītājs Arnis Cimdars šorīt “900 sekundēm” atzina, ka provizoriskie Saeimas vēlēšanu rezultāti no visiem iecirkņiem būs zināmi jau svētdien pēcpusdienā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas