Šodien – apaļš gads kopš Dombrovska demisijas

0 komentāri

Ceturtdien, 27. novembrī, aprit tieši gads kopš iepriekšējā premjerministra Valda Dombrovska demisijas.

Viņš par savas valdības atkāpšanos paziņoja pēc Zolitūdes traģēdijas. Pēc tam ātri vien – pēc diviem mēnešiem – tika izveidota jauna valdība, kuru vadīja Laimdota Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču jau pirms demisijas parādījās ziņas par Valda Dombrovska iespējamu kandidēšanu uz Eiropas Parlamenta deputāta vietu un vēlāk, kad šīs ziņas apstiprinājās, parādījās arī vēstis, ka viņš varētu ieņemt kādu no eirokomisāra amatiem, kas arī apstiprinājās. V. Dombrovskis šobrīd ir Eiropas Komisijas viceprezidents.

Viens no viņa svarīgākajiem pasākumiem pēdējā laikā bija G20 valstu sanāksme Austrālijā. Tā bija viņa pirmā starptautiskā misija jaunās Eiropas Komisijas sastāvā.

Zolitūdes traģēdijā izmeklētāji sola tuvākajā laikā noslēgt savu darbu, un solīts, ka šajā gadījumā tiks atrasti vainīgie, kuri saņems atbilstošu sodu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas