Slokenbergu grib ”noņemt no amata” un pārcelt uz darbu Ārlietu ministrijā

0 komentāri

Negaidīta cīņa izvērsusies par vēlmi Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) direktoru Armandu Slokenbergu atcelt no amata un pārcelt viņu uz darbu Ārlietu ministrijā. LNT raidījuma ”900 sekundes” rīcībā ir ziņas, ka šodien valdība varētu neatbalstīt viņa iecelšanu jaunajā amatā.

A. Slokenbergs TAVA vada kopš 2009. gada, un tā ir Ekonomikas ministrijas pārziņā. Tieši šī ministrija piedāvājusi A. Slokenberga, ”rotēt” uz Ārlietu ministriju, kur viņš neieņemtu ievērojamu amatu. Ekonomikas ministrijas pamatojums ir – ministrijai nepieciešams kvalificēts un pieredzējis ierēdnis vienota Latvijas tēla veidošanai.

Pats A. Slokenbergs šai motivācijai nepiekrīt. Tāpat pret viņa pārcelšanu ir arī tūrisma nozare, paužot bažas, ka ir cilvēki, kuri nevēloties, lai būtu informācija par valsts iepirkumu gaitu tūrisma nozarē.

Jūlijā izskanēja informācija, ka TAVA direktors varētu zaudēt amatu ieilgušā iepirkuma dēļ, kas aizkavējis Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas reklamēšanu. Pirmdien, 8. septembrī, bija paredzēts, ka Slokenbergs sāks strādāt Latvijas institūtā, taču ”900 sekunžu” rīcībā ir ziņas, ka šo rotāciju varētu neatbalstīt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas