Slinkāko deputātu topā joprojām ZZS partijas deputāts Jānis Klaužs

1 komentārs

Sabiedrība par atklātību ”Delna” ir izvētījusi visus Saeimas deputātus apkopojot topu, kurā ir naskākie un slinkākie 11. Saeimas sēžu apmeklētāji. Jāņa Klaužas vārds tajā atrodams un redzam, ka viņam piedēvē 43% apmeklētu komisiju sēžu ( 105 no 242 ).

Cik vairs palicis līdz jaunās Saeimas vēlēšanām. Iespējams, ka no Latvijas politiskās skatuves pazudīs dažs labs vecais politiķis un nāks vietā jauni. Atliek cerēt, ka jaunievēlētie deputāti būs daudz  apzinīgāki par vecajiem. Iepriekš sabiedrības uzmanība tika pievērsta tiem Saeimas deputātiem, kuri kaut kādu iemeslu dēļ kavēja savu darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāņa Klauža vārds jau iepriekš bija lielāko kavētāju topā.

Ņemot vērā, ka šis kungs atkārtoti gatavojas kandidēt Saeimas vēlēšanās, ”Bez Tabu” nolēma palūkot vai Klauža kungs labojies, jeb palicis tāds pat ”bastotājs”.

Vairāk skatieties TV3 raidījuma ”Bez Tabu” sižetā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Art
    0

    Art

    arī nakošājā Saeimā būs slinkākājs :)

    27.09.2014 19:02

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas