Skaties svētdien prezidenta kandidātu debates LNT TOP 10 speciālizlaidumā!

6 komentāri

Šā gada nozīmīgākais iekšpolitikas notikums ir jaunā Latvijas prezidenta vēlēšanas, kam rūpīgi seko arī LNT Ziņu dienests. Šobrīd ir izvirzīti četri kandidāti, kuri svētdien, 31. maijā, plkst. 20.00 tiksies LNT Ziņu un TOP 10 speciālizlaidumā, lai mērotos spēkiem īpašās debatēs. Savukārt velēšanu dienā, 3. jūnijā, LNT piedāvās sekot līdzi vēlēšanām Saeimas namā visas dienas garumā.

Pirmsvēlēšanu debatēs Haralda Burkovska virsvadībā Raimonds Vējonis, Egils Levits, Sergejs Dolgopolovs un Mārtiņš Bondars mēģinās skatītājus pārliecināt par savu piemērotību Latvijas Valsts prezidenta amatam. Cik pārliecinošs ir katrs no kandidātiem? Kā viņi sevi redz augstajā amatā? Kādas ir katra kandidāta prioritātes? Uzziniet jau šo svētdien, 31. maijā, plkst. 20.00 kanālā LNT Prezidenta amata kandidātu debatēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Prezidenta amata kandidāti


Savukārt to, kādi lēmumi un vienošanās panākti partiju aizkulišu sarunās un kuram no kandidātiem būs vislielākais atbalsts, kā arī vai kāds no viņiem kļūs par Latvijas valsts prezidentu, uzzināsiet jau 3. jūnijā. Vēlēšanu dienā LNT ziņos par notikumu attīstību un lēmumiem tieši no Saeimas nama. Pirmās ziņas skatieties jau plkst. 6.30 radījumā 900 sekundes, savukārt tālākajiem vēlēšanu notikumiem sekojiet visas dienas garumā LNT Ziņās – plkst. 14.00, 17.50 un 20.00.

Iepazīstiet Latvijas Valsts prezidenta vēlēšanu amata kandidātus un nonāc vēlēšanu notikumu epicentrā kopā ar LNT ziņu dienestu!
Tava televīzija no sirds!

6 komentāri

TOP komentāri

 • haralds elceris
  +1

  haralds elceris

  ir ienācis priekšlikums. lai ZOOpreziden†a amata kandidāti debatē inosrāņu valodās - angļu un tad krievu.

  27.05.2015 15:36

 • Jānis Ozoliņš
  0

  Jānis Ozoliņš

  Paldies Levita kungs! Atbilde skaidra un nepārprotama. Īsta Valstsvīra valoda. Žēl Vējoņa un Bondara cenšanās iztapt Saeimas deputātu balsojumiem.

  31.05.2015 21:52

 • Jānis Ozoliņš
  0

  Jānis Ozoliņš

  Cien gro! Saprotu,ka jautājums nejauks. Šo nejaukumu veidojuši Saeimas deputāti. Ja šos likumus pieņems, tas būs spļāviens sejā Latvijas pilsoņiem. Liekas ka nekur citur pasaulē mantot pēc tautības, ne radniecības, nav bijis gadījumu. Levita kungs kā starptautisko tiesību eksperts to noteikti zin labāk.

  31.05.2015 15:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas