Skandāls! Rīgas dome ieguldīs 700 tūkstošus eiro “specifiskam darbam” sociālajos tīklos un internetā

1 komentārs

Skandāls Rīgas domē – pašvaldībā valdošie politiķi teju par 700 tūkstošiem eiro nākamgad plāno “uzlabot komunikāciju ar sabiedrību”. Dome iecerējusi pieņemt jaunus darbiniekus un veidot portālu operatīvākai saziņai ar cilvēkiem, kā arī palielināt informācijas apjomu portālā Riga.lv.

Opozīcija šo lēmumu raksturo skarbi – tā ir nodokļu maksātāju naudas zagšana. Tikmēr mediju eksperti akcentē, ka Saskaņas un Gods kalpot Rīgai koalīcija gatavojas pašvaldības vēlēšanām, nodrošinot sev platformu labo darbu reklamēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plānots, ka četri jaunie darbinieki, kurus grasās pieņemt Rīgas pašvaldība par nodokļu maksātāju naudu, nodrošinās komunikāciju sociālajos tīklos. Katrs mēnesī saņems 1 345 eiro pirms nodokļu nomaksas. Savukārt integrēta pašvaldības portāla izveidei nākamgad plānots atvēlēt aptuveni 200 tūkstošus eiro, bet nodibinājuma Riga.lv darbības uzlabošanai un informācijas apjoma palielināšanai – teju 398 tūkstošus eiro.

Foto:

Rīgas vicemērs Andris Ameriks skaidro, ka aizvien vairāk cilvēku atbildes uz jautājumiem vēlas saņemt operatīvi un elektroniski, bet Rīgas pašvaldības portāla esošā versija netiek galā ar šo uzdevumu. Informācijas tehnoloģiju uzlabojumi prasot lielus ieguldījumus.

Uz jautājumiem, kāpēc jāpieņem darbā jauni darbinieki un kāpēc aktīvu komunikāciju ar sabiedrību nevar nodrošināt kāds no deviņiem šobrīd jau preses nodaļā strādājošajiem, galvaspilsētas vicemērs atbild, ka darba pienākumi būs specifiski.

Tikmēr paša Rīgas mēra Nila Ušakova, kurš ir aktīvs sociālo tīklu izmantotājs, viedokli šodien TV3 Ziņām neizdevās uzzināt, jo viņš ir komandējumā un nevarēja sniegt atbildi.

Tikmēr opozīcija pauž sašutumu par pašvaldības vadības ieceri. Vienotības deputāti aicina Pašvaldību lietu ministriju pievērst uzmanību šim projektam un apturēt to.

Teju 700 tūkstošu eiro finansējums “komunikācijas uzlabošanai” ir iekļauts Rīgas nākamā gada budžeta projekta paketē. Pašvaldības deputāti par budžetu lems nākamnedēļ.

Video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Pūks
    0

    Pūks

    Labs darbiņš par lielām naudiņām "trusīša radiem un draugiem", kuri sarodas arvien vairāk, un kuri arī grib nopelnīt ...........

    10.12.2015 23:49

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas