Sieva ekonomikas ministres amatā, vīrs – LIAA šefs. Vai interešu konflikts novērsts?

0 komentāri

Jaunā ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) vadītājs Andris Ozols ir saistīti ciešām ģimenes saitēm, proti, ir vīrs un sieva, taču A. Ozols akcentē, ka tagad iespējams interešu konflikts ir novērsts.

LIAA ir valsts aģentūra, kas līdz šim atradās tiešā ekonomikas ministra pakļautībā. LIAA jānodrošina informācija uzņēmējiem par uzņēmējdarbības sākšanu, jānodrošina dažādas valsts atbalsta programmas un finansējuma piesaistes iespējas. Tāpat LIAA rūpējas par atbalsta nodrošināšanu eksportam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai novērstu interešu konfliktu panākta vienošanās ar premjerministri Laimdotu Straujumu, ka turpmāk LIAA atradīsies nevis Danas Reiznieces-Ozolas pārvaldībā, bet gan Ministru prezidentes pārziņā.

A. Ozols akcentēja, ka līdz ar to interešu konflikts ir atrisināts. Tāpat viņš sacīja, ka Latvijā situācijas, kad vienas ģimenes locekļi ir saistīti arī dažādos valsts amatos, nav retums.

Vai interešu konflikts tagad ir atrisināts? Skaties, ko par to saka pats A. Ozols.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas