Septiņos noziedzīgos nodarījumos apsūdzētais Liepiņš vairs nevarēs pilnvērtīgi pildīt savus pienākumus

0 komentāri

Lai gan Saeimā joprojām ir 100 deputāti, viens no viņiem – Reģionu apvienības frakcijas vadītājs Dainis Liepiņš vairs nedrīkstēs pilnvērtīgi veikt savus pienākumus.

Deputāts apsūdzēts septiņos noziedzīgos nodarījumos par to, ka savulaik norādījis nepatiesas ziņas amatpersonas deklarācijā. Kriminālprocess tika sākts pirms Liepiņa ievēlēšanas Saeimā, tāpēc šodien parlamentam bija jālemj, vai piekrist, ka tiesa turpina izskatīt krimināllietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saeima nelika šķēršļus deputāta tiesāšanai un tas nozīmē, ka līdz tiesas lēmumam viņš nedrīkstēs piedalīties Saeimas sēdēs un saņems pusi no algas. Deputāts izvirzītās apsūdzības uzskata par nepamatotām un ir gatavs par savu taisnību cīnīties tiesā, par ko viņš paziņoja no Saeimas tribīnes, no kolēģiem izpelnoties arī dzēlīgas piezīmes.

Deputāta mandātu Dainis Liepiņš neplāno nolikt, taču viņa partijai būs jāieceļ jauns frakcijas vadītājs, jo arī šos pienākumus Liepiņš vairs nedrīkstēs pildīt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas