Sēdies, 4,4! Desmit punktu skalā sabiedrība Kučinska valdības darbu novērtējusi tieši šādi

0 komentāri

Apritējis mēnesis kopš darbu sākusi Māra Kučinska vadītā valdība, un pētījumu aģentūra TNS lūdza ekonomiski aktīvos iedzīvotājus novērtēt tās darbu 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē, ka darbs ir bijis ļoti slikts, bet 10 – ļoti labs.

Izrādās, – vidējais Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā sniegtais vērtējums Kučinska vadītās valdības līdzšinējam darbam ir 4,4 punkti.

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punkti) sniegusi desmitā daļa (10%) iedzīvotāju, vidēju vērtējumu (5 un 6 punkti) sniegusi ceturtā daļa (26%) iedzīvotāju.

Savukārt salīdzinoši zemāku vērtējumu (4 un mazāk punkti) sniegusi trešā daļa (35%) iedzīvotāju.

Vēl gandrīz trešdaļa aptaujāto (29%) nav spējuši sniegt konkrētu vērtējumu Kučinska vadītās valdības līdzšinējam darbam.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas