Saskaņas deputāti atsakās balsot par jauno Grieķijas glābšanas programmu

0 komentāri

Latvijas pozīciju aizdevuma sarunās ar Grieķiju vajadzēja apstiprināt Saeimas Eiropas lietu komisijai, bet to šodien neizdevās izdarīt, jo Saskaņas deputāti atteicās par šo jautājumu balsot.

Vairāki parlamentārieši balsojumā nepiedalījās, tāpēc trūka kvoruma lēmuma pieņemšanai. Komisijas vadītāja Lolita Čigāne izsludināja sēdes pārtraukumu līdz pirmdienai. Ja kvoruma nebūs arī pirmdien, tad Latvijas pozīciju apstiprināt nevarēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas apdraudētu plānoto Eiropas Savienības aizdevumu Grieķijai. Finanšu ministrijas pārstāvis komisijā skaidroja, ka Latvijas pozīcija būšot līdzīga Vācijas, Austrijas, Nīderlandes, Somijas, Igaunijas un Lietuvas nostājai šajā jautājumā.

Tāpat Latvija vēlas nodrošināties pret gadījumu, ja parādīsies iniciatīva par parāda norakstīšanu – tad to varētu atbalstīt tikai ar nosacījumu, ja Latvijas izdevumi pilnībā tiks kompensēti.

Deputātiem gan neizdevās vienoties par šo punktu, jo klātesošie vairākos balsojumos demonstratīvi nepiedalījās. Saskaņas deputāti arī kritizēja lēmuma pieņemšanas procedūru, uzskatot, ka Latvijas pozīcija nav bijusi pieejama laikus un lēmums tiek pieņemts steigā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas