Saskaņa Augstākajai tiesai prasa pilnībā vai daļēji atcelt vēlēšanu rezultātus Latgalē

0 komentāri

Partija Saskaņa paziņo, ka vērsīsies Augstākajā tiesā un apstrīdēs 12. Saeimas vēlēšanu rezultātus Latgalē. Partija norāda, ka viņiem ir pieejama pierādījumu bāze. Atbilstoši likumam, Augstākajai tiesai jāsniedz lēmums 7 dienu laikā kopš iesniegšanas.

Partija aicina tiesu uzlikt par pienākumu Centrālo vēlēšanu komisiju (CVK) atzīt par nederīgām tās par Vienotību atdotās vēlēšanu zīmes, kurās ir izsvītroti visi deputātu kandidāti un atstāts tikai deputāta kandidāta Dzintara Zaķa (V) vārds un uzvārds, kā arī tās vēlēšanu zīmes, kurās Zaķim ir pielikts “+”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Partijas paziņojums vēstī, ka pēdējo divu nedēļu laikā partijas speciālisti esot savākuši pierādījumus par iespējamo balsu pirkšanu par labu Vienotībai – vismaz 20 iecirkņos un par vismaz 2000 balsīm.

Tikmēr iespējamas balsu pirkšanas skārušas arī pašu Saskaņu.

Pārgaujas novada Stalbes pagasta iedzīvotāji izteikuši aizdomas par iespējamu balsu pirkšanu partijas Saskaņa labā, un šo informāciju šobrīd pārbauda Drošības policija.

Jau vēstīts, ka Drošības policija saistībā ar iespējamu balsu pirkšanu 12. Saeimas vēlēšanās sākusi septiņus kriminālprocesus, viena persona bijusi arī aizturēta, taču ir atbrīvota.

FOTO: LNT Ziņas, Ivo Jurkāns

FOTO: LNT Ziņas, Ivo Jurkāns

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas