Saskaņa no Kučinska topošās valdības neko labu nesagaida

0 komentāri

Lielākais Saeimā pārstāvētais politiskais spēks – Saskaņa – no Kučinska topošās valdības neko labu nesagaida. Bet pārējo divu opozīcijas partiju komentāri pagaidām ir piesardzīgi. 

Tikai esot valdībā, ir iespējams īstenot savas idejas un programmu – ar tādu argumentāciju gan No sirds Latvijai, gan Latvijas Reģionu apvienība pamato, kāpēc būtu gatavas runāt ar Māri Kučinski par iespējamo dalību viņa veidotajā valdībā.

Tomēr abi opozīcijas spēki lielas cerības uz iespēju, ka tiks aicināti jaunajā valdībā, neliek. Turklāt arī vismaz pagaidām uzaicinājums uz sarunām nav saņemts.

Kamēr Latvijas reģionu apvienība un No sirds Latvijai ir gatavas runāt ar Kučinski, tikmēr Saskaņa par to pat nedomā. Tās dzīvē valdības maiņa neko nemainīšot.

Saskaņas Saeimas frakcijas vadītājs prognozē, ka Vienotība tai Saeimas opozīcijā nepievienosies, drīzāk – veidos iekšējo opozīciju jaunajā valdībā.

Jānis Urbanovičs no jaunās valdības neko jaunu nesagaida, jo pie varas, visticamāk, paliks līdzšinējās trīs partijas.

Saskaņas līderis prognozē, ka Kučinskim ir labas iespējas izveidot valdību, bet to darīt nākšoties sarežģītos apstākļos. Vislielākās cīņas un arī vienīgās izmaiņas esot gaidāmas Satiksmes ministrijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas