Saskaņa gatavo pieteikumu, lai apstrīdētu vēlēšanu rezultātus Latgalē

0 komentāri

Partija Saskaņa noteikti apstrīdēs 12. Saeimas rezultātus, kad tie tiks oficiāli apstiprināti, apliecinājis partijas līderis Nils Ušakovs. Viņš norāda, ka partija jau gatavo pieteikumu, lai vēlēšanu rezultātus varētu apstrīdēt. To var darīt tikai pēc tam, kad Centrālā vēlēšanu komisija apstiprina galīgos vēlēšanu rezultātus.

Saskaņa vērsīsies Augstākajā tiesā un pārsūdzēs vēlēšanu rezultātus Latgalē, tāpēc aicina cilvēkus informēt par balsu pirkšanas gadījumiem, jo katra liecība šajā procesā būšot nozīmīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā ziņots, CVK plāno šonedēļ, 22. oktobrī, apstiprināt galīgos 12. Saeimas vēlēšanu rezultātus.

Drošības policija sākusi vairākus kriminālprocesus saistībā ar iespējamajiem balsu pirkšanas gadījumiem 4. oktobrī notikušajās 12. Saeimas vēlēšanās. Vienā no sākumā ierosinātajām lietām ir aizdomās turētais, kuram piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Saistībā ar balsu pirkšanas skandālu Latgalē Saeimas deputāts Dzintars Zaķis (V) apturējis darbību Vienotībā. Zaķis savu darbību partijā apturējis līdz brīdim, kamēr tiks pabeigta izmeklēšana par iespējamiem vēlēšanu procesa pārkāpumiem atsevišķos Latgales vēlēšanu iecirkņos. Zaķis pārmetumus noliedz un akcentē, ka vēlēšanu kampaņa bija godīga.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas