Saeimas spīkere lūdz izslēgt mikrofonu, lai pārtrauktu Kaimiņa uzstāšanos no tribīnes

4 komentāri

Savdabīga un reta situācija šodien izvērtās parlamentā. Saeimas spīkere Ināra Mūrniece plenārsēdes laikā lūdza izslēgt mikrofonu, lai pārtrauktu deputāta Artusa Kaimiņa uzstāšanos no tribīnes. Viņš uzstājoties pārkāpa Saeimas Kārtības rulli.

Kaimiņš vēlējās paust atbalstu grozījumiem parlamentārās izmeklēšanas komisiju darbībā, ko jau bija atbalstījis no sirds Latvijai deputāts Ringolds Balodis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saskaņā ar Kārtības rulli, lai kādu likumprojektu nodotu izskatīšanai komisijās, no tribīnes tikai viens deputāts var  runāt “par” un tikai viens “pret”. Lai tiktu pie vārda, Kaimiņš apliecināja, ka tādā gadījumā runās pret, taču solījumu neturēja, un spīkere lika atslēgt viņam mikrofonu.

Jāpiebilst, ka Saeima šodien nodeva izskatīšanai komisijās grozījumus likumā, kas paredz, ka parlamentārās izmeklēšanas komisijas gala ziņojumu pieņem ar komisijas locekļu absolūto balsu vairākumu.

Šobrīd Saeimā darbojas divas parlamentārās izmeklēšanas komisijas – Citadeles pārdošanas darījuma, kā arī Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisija.

4 komentāri

TOP komentāri

 • archa
  +2

  archa

  Mēs ievērojam kārtību tāpēc to kas mums nepatīk mēs neklausamies :D

  27.03.2015 20:12

 • 2$$
  +1

  2$$

  malacis artuss ,tā tik turpini .....

  27.03.2015 11:45

 • mg-42
  0

  mg-42

  Mudaks!

  05.04.2015 12:11

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas