Saeimas ētikas komisija spriedīs, vai Kaimiņam jānoliek deputāta mandāts

0 komentāri

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien, 17. decembrī, lems par to, vai rosināt lietu par Saeimas deputātu ētikas kodeksa iespējamo pārkāpumu Latvijas Reģionu apvienības (LRA) deputāta Artura Kaimiņa rīcībā, iesaistoties konfliktā Vecrīgā.

Neņemot vērā, ka LRA neuzskata, ka A. Kaimiņam būtu jānoliek deputāta mandāts, citu partiju pārstāvji ir daudz bargāk noskaņoti. Tāpēc Saeimas ētikas komisija plāno vērtēt, vai A. Kaimiņa uzvedība nepārkāpj deputātu ētikas kodeksu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skandalozais LRA deputāts ir atzinis, ka nedēļas nogalē apmeklējis izklaides vietas Vecrīgā, lietojis alkoholu un iekļuvis konfliktā. Taču viņš neuzskata, ka būtu izdarījis kādu nopietnu pārkāpumu un ka notikušais būtu pietiekams pamats deputāta mandāta nolikšanai. LRA Saeimas frakcija deputāta rīcību jau nosodījusi, taču nolikt deputāta mandātu nav prasījusi. Vecrīgas konfliktā iesaistītās puses viena otrai esot atvainojušās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas