Saeimas ēdnīcā var paēst par 2,60 eiro

6 komentāri

Trešdien paredzētajām prezidenta vēlēšanām gatavojas arī Saeimas ēdnīca, kas varētu būt viena no cenas ziņā vispieņemamākajām galvaspilsētas ēdināšanas iestādēm.

Kā stāsta Saeimas ēdnīcas pavāri, šodien netiekot plānotas nekādas īpašas gastronomiskas izvirtības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka deputāti esot ļoti pieticīgi klienti, bez īpašām prasībām. Tautas kalpiem vislabāk  garšo latviski ēdieni – pelēkie zirņi, kotletes, sautējumi un dārzeņi.

Mazliet pārsteidzoša ir ēdnīcas cenu politika – tajā par kompleksajām pusdienām ir jāmaksā mazāk nekā daudzviet citur galvaspilsētā – tikai 2 eiro un 60 centu.

6 komentāri

TOP komentāri

 • Astra •*´¯»♥ @strell@♥¸.• ø¤º°¨Kalniņa¨°º¤ø„
  +5

  Astra •*´¯»♥ @strell@♥¸.• ø¤º°¨Kalniņa¨°º¤ø„

  KĀPĒC vispār šādus rakstus liek internetā?!!!!
  Vai tad deputāti nabadzīgāki par mums, ka nevar samaksāt pat par pusdienām pilnu cenu.
  Laikam tāpēc, ka labi un lēti paēduši nolemj, ka visiem tā ir, it īpaši bērniem, invalīdiem, maznodrošinātajiem, protams, arī pensionāriem. Lai aizbrauc uz kādu aprūpes centru un paskatās kā tur darba tauta paēdusi

  03.06.2015 12:42

 • bbb
  +5

  bbb

  atkal miinus augstak sedosajiem,var redzet ka deputati doma par valsti,pasiem gan patik parit par letuci,bet mums par vienam normalam pusdienam kada kafejnica ir jamaksa gandriz 5 eiro,vai pat vairak.

  03.06.2015 08:12

 • seniore
  +2

  seniore

  Tie nabadziņi ir taču izredzētie,tauta lai sprāgst badā,valdībai tas neinteresē,viņiem vienmēr naudas ir par maz,tādēļ nemitīgi jāceļ algas par mūsu nodokļiem,tautas parazīti .....

  03.06.2015 13:06

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas