Saeima atkal lems par uzturēšanās atļauju izsniegšanu krieviem

0 komentāri

Saeimas darba kārtībā kārtējo reizi nonācis jautājums par lēmumu pārtraukt uzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem.

Pagājušajā nedēļā balsojumā šī ”Nacionālās apvienības” ideja tika noraidīta, un, iespējams, ka to noraidīs arī šodien, taču to nevar pārliecinoši apgalvot, jo vairākām partijām ir tā dēvētais “brīvais balsojums”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grozījumi Imigrācijas likumā paredz uz laiku pārtraukt termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem par nekustamā īpašumu iegādi.

1. septembrī jau stājās spēkā izmaiņas šajā regulējumā – to ietvaros līdz 250 tūkstošiem eiro palielināja minimālo vērtību nekustamajam īpašumam, par kura iegādi var iegūt termiņuzturēšanās atļauju. Daļa politiķu norāda – esot pagājis pārāk īss laiks, lai varētu novērtēt, kā šie grozījumi darbojas. Vēl viens arguments ir par naudas apjomu, kas līdz ar termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu ieplūst valsts budžetā. Tikmēr priekšlikuma iesniedzēji saka – apstākļos, kad Krievija īsteno agresīvu politiku Ukrainā, ir īstais laiks, kad pieņemt šādu lēmumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas