Rīgas pašvaldības uzņēmumi pārāk bieži tiek ierauti skaļos skandālos – Vienotība grib veikt pārbaudes

1 komentārs

Rīgas pašvaldības uzņēmumi nepieņemami bieži ir ierauti skaļos skandālos, uzskata partijā Vienotība. Partijas deputāti Rīgas domē vairākas reizes pieprasījuši sniegt atbildes uz jautājumiem par naudas izlietojumu kapitālsabiedrībās, par iepirkumiem, par Rīgas satiksmes tarifu pamatotību, par fiktīvajiem darbiniekiem Rīgas Namu pārvaldniekā. Taču, aizbildinoties ar komercnoslēpumu, šāda informācija netiekot sniegta.

Partijā Vienotībā uzskata, ka tikai parlamentārās izmeklēšanas komisija var atklāt patiesību par šajos uzņēmumos notiekošo. Tikmēr kategoriski pret parlamentārās komisijas izveidi iestājas Zaļo un zemnieku savienība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Koalīcijas līgumā ir punkts, ka bez saskaņošanas ar partneriem parlamentārās izmeklēšanas komisiju nevar izveidot. Taču vārdu ”saskaņošana” var interpretēt dažādi. Var uzskatīt, ka pietiek, ja par to ir informēti koalīcijas partneri. Nacionālā apvienība atbalsta Rīgas kapitālsabiedrību parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveidi un cer, ka zaļzemnieki šķēršļus neliks.

Foto

Tikmēr Rīgas mēra Nila Ušakova partijas biedri Saeimā uzskata, ka vēl vienas parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveide nav nepieciešama. Ja ir kādas neskaidrības par kapitālsabiedrībām, tad tos varot izskatīt pirms nedēļas dibinātajā pretkorupcijas parlamentārās izmeklēšanas komisijā.

Parlamentārās izmeklēšanas komisijas dibināšanai pietiek ar 34 deputātu parakstiem. Vienotībai un Nacionālajai apvienībai kopā Saeimā ir 40 deputāti.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Seniors
    +1

    Seniors

    Jau sen , vajadzeja parbaudit , Usakova dalibu , visos skandalos un naudas atmazgasana ! Kads gan , var but komercnoslepums , ja notiek nekartibas RNP , Nano udens skanadals un t,t, . Tas redzams , ari , ar Rigas Satiksmes biletem un bilesu atlaidem . Rigas iedzivotaji , sevi uzskata , par Latvijas Tautu , bet parasto Latvieti , par MESLU ?

    19.04.2016 04:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas