Rīgas domes darbu kā ”samērā labu” novērtējuši 39% iedzīvotāju

1 komentārs
Rīgas domes darbu kā ”samērā labu” novērtējuši 39% iedzīvotāju
Foto: LETA

Iedzīvotāji tika lūgti novērtēt Rīgas domes darbu 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē ”ļoti slikts”, bet 10 – ”ļoti labs”. Aptaujas dati liecina, ka vidējais ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vērtējums par galvaspilsētas domes darbu ir 5,5 punkti.

Protu, kā samērā labu (7 līd 10 punkti) Rīgas domes darbu pēdējā gada laikā novērtējuši 39% iedzīvotāju. Tikmēr kā vidēju (5 un 6 punkti) domes darbu vērtēja piektā daļa jeb 21% aptaujātu. Savukārt kā sliktu (1 līd 4 punkti) galvaspilsētas domes darbu vērtē 36% aptaujāto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl 5% nespēja sniegt atbildi uz jautājumu, kā viņi vērtē Rīgas domes darbu pēdējā gada laikā.

Rīgas domes vārds pēdējās dienās sabiedrībā tiek locīts ik dienu – pēdējā laikā tas izskanējis saistībā ar biļešu cenu celšanu sabiedriskajā transportā, tāpat ir publiski izskanējušās bažas par pilsētas budžetu un tēriņiem Rīgas satiksmē.

1 komentārs

TOP komentāri

  • bijusī
    +1

    bijusī

    Visi aptaujātie bija no Rīgas domes,ņemot vērā tur esošo lielo ierēdņu skaitu,ko citu viņi varēja teikt,protams :mēs strādājam teicami,lai tikai neatlaiž no darba.Kā var vērtēt ,ka labi strādā,ja katru dienu atklājas kāds skandāls par krāpšanos un naudas šķērdēšanu.

    06.02.2015 17:09

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas