Rēzeknes mērs: Rēzeknē 8. un 9. maijā plānota diezgan plaša svinību programma

2 komentāri

Latgales pilsētas Rēzeknes dome arī šogad, tāpat kā citus gadus, palīdzēs organizēt 8. un 9. maija pasākumus par godu Otrā pasaules kara beigām, un šogad plānota ”diezgan plaša programma”, raidījumā 900 sekundes atzina Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs (Saskaņa).

Viņš pauda, ka 8. maijā plānots tradicionāls koncerts, savukārt 9. maijā – mītiņš pie Rēzeknē esošā Aļošas pieminekļa. ”Mēs kopjam šo pieminekli, sakārtojam vidi. Savukārt pasākumos piedāvājam atskaņošanas aparatūru,” savu dalību pasākumu organizēšanā īsumā raksturoja A. Bartaševičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vaicāts, vai rēzeknieši atbalsta šādu nodokļu maksātāju naudas izlietošanu, Rēzeknes domes vadītājs pauda – ”ja rēzeknieši nāk uz pasākumiem, tātad atbalsta šādus tēriņus; mēs balstāmies uz rēzekniešu viedokli”.

A. Bartaševičs ir vienas no Latgales lielākajām pilsētām – Rēzeknes – mērs, kurš pārstāv partiju Saskaņa.

Skaties video

2 komentāri

TOP komentāri

  • Rita
    +1

    Rita

    Un Tu esi visīstākais latviešu tautas nodevējs, pie kam tāds Tu esi sava kuslā prātiņa dēļ.

    15.04.2015 19:43

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas