Putins publiski kritizē Latvijas aizliegumu valstī iebraukt Krievijas estrādes zvaigznēm

0 komentāri

”Krievijā nenotiek pret personām vērstas kampaņas – to nekad nav bijis un nebūs. Atšķirībā no mums, Eiropas partneri rīkojas citādāk – tam pašam Gazmanovam, Valerijai vai Kobzonam Latvijas Ārlietu ministrija ir aizliegusi iebraukt Latvijas Republikas teritorijā. To sauc par valsts oficiālu pozīciju. Šādas nostājas Krievijai nav un nebūs,” tā atbildot uz Ksenijas Sobčakas (Ксения Собчак) jautājumu par kampaņām, kas tika organizētas pret viņas tēvu, Krievijas politiķi Anatoliju Sobčaku, sacīja V. Putins.

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs šā gada vasarā pieņēma lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu (Valeriju), radot Kremļa nosodījumu.

Melnajā sarakstā iekļautās personas, kurām tagad būs liegts apmeklēt pasākumus Latvijā, pēdējā laikā ir ļoti aktīvi atbalstījušas starptautisko tiesību pārkāpumus, Krimas aneksiju, kā arī nereti nākušas klajā ar skandaloziem paziņojumiem saistībā ar notikumiem Ukrainā. Tā savu izvēli iekļaut melnajā sarakstā trīs Krievijas mūziķus skaidroja ārlietu ministrs E. Rinkēvičs.

Josifs Kobzons, vienos no sarakstā iekļuvušajiem māksliniekiem, pēc tam E. Rinkēviču nosauca par muļķi.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas