Cik politiķi tērējuši par avīzēm, ko iedzīvotāji izmanto “plīts iekuršanai”?

0 komentāri

Cik daudz partijas tērē par priekšvēlēšanu avīžu un bukletu, kurus iedzīvotāji nereti izmanto plīts iekuršanai un logu tīrīšanai, piegādi, devās noskaidrot raidījums ”Bez Tabu”.

Jau vēstīts, ka vakar partijas ”No Sirds Latvijai” deputāte Ingūna Sudraba vērsusies policijā pret VAS” Latvijas pasts” ar lūgumu veikt pārbaudi, jo viņai esot ziņas, ka darbinieki tīši un ļaunprātīgi nepiegādā reklāmas avīzes vēlētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasta darbiniece raidījumam ”Bez Tabu” ziņo, ka par 1000 nogādātām priekšvēlēšanu reklāmām papildus saņem 1,50 euro.

Pasta darbiniece norāda: ” Varbūt tiešām tās partijas pastam maksā vairāk. Es neesmu informēta. Bet līdz mums atnāk tāds cipars, kāds atnāk. Mums bija ”Vienotības” avīzes, pakā pa divsimt. Man tika iedoti seši simti. Citas vēl vairāk – Sudrabas avīzes pa trīs reizēm.”

VAS ”Latvijas pasts” vadītājs izvairās nosaukt, cik liela summa no partiju samaksas par reklāmu izplatīšanu nonāk pie darba rūķiem – pastniekiem.

Vairāk skatieties TV3 raidījuma ”Bez Tabu” sižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas